Susipažinkime

Apie mane

Mano domėjimasis psichoterapija prasidėjo dar universitete, studijuojant psichologiją. Pabaigusi psichologijos magistro studijas Vilniaus Universite, įgijusi patirties organizacijose, konsultaciniame versle ir savanorystėje emocinės paramos linijoje, tęsiau podiplomines geštalto psichoterapijos studijas. Atradau, kad psichoterapija turi be galo didelį ir teigiamą poveikį žmonėms. Man pačiai ji atvėrė duris į sąmoningesnį ir autentiškesnį gyvenimą. Džiaugiuosi turėdama galimybę padėti kitiems jų kelionėje.

Kaip aš dirbu

Visų pirma aš siekiu sukurti saugią ir palaikančią aplinką kad galėtume kartu leistis į kelionę tyrinėjant kaip jūs veikiate savo gyvenime. Savo darbe didelį dėmesį skiriu kliento sąmoningumo gilinimui ir gebėjimo save palaikyti auginimui. Tikiu žmogaus natūralia prigimties vara augti, keistis. Svarbiausia šiam procesui netrukdyti, o sukurtį saugų santykį, kad jis galėtų skleistis. Čia aš užimu pakeleivio, palaikančiojo rolę, o ne žinančiojo visus atsakymus.

Konsultacijų metu kviečiu tyrinėti jūsų esamą situaciją, nustatyti elgesio būdus kurie nebetarnauja ir ieškoti kaip sąmoningai pasirinkti tinkamesnius. Galiausiai padedu sustiprinti ryšį su savimi, su kitais ir su aplinka.

Geštalto terapija - gyvenimas čia ir dabar...

  • Geštalto terapijos tikslas – didinti žmogaus sąmoningumą, padėti suvokti ir įveikti kliūtis, kurios trukdo vystytis ir augti bei atrasti naujus, kūrybiškus būdus sukurti harmoningą santykį tarp savęs ir supančios aplinkos.

  • Geštalto terapijoje dėmesys telkiamas į esamą momentą. Tai reiškia, kad fokusas yra į tai kas vyksta su klientu ir jo patyrimu esamu momentu. Terapeutas jus skatins kreipti dėmesį į savo mintis, emocijas bei fizinius pojūčius ‚čia ir dabar‘.

  • Geštalto psichoterapijos požiūriu, žmogus auga ir keičiasi santykyje su kitais, taigi dialogiškumas – esminis šios psichoterapijos principas. Jis suteikia erdvę tyrinėti koks esu kontakte su kitais.

  • Geštalto terapija eksperimentinė. Jūs būsite skatinamas aktyviai įsitraukti į procesą, ne vien pasakoti apie savo problemas. Tai padeda aktyviai tyrinėti savo patyrimą ir gauti įžvalgų apie elgesio dėsningumus.

Pokytis įvyksta tada, kai žmogus tampa tuo, kuo jis iš tikrųjų yra, o ne tada, kai stengiasi tapti tuo, kuo nėra.

Arnlold Beisser